מעסיקים

חברתנו מורכבת מאנשי מקצוע בתחום ההשמה, בעלי ניסיון של למעלה מ-13 שנה בתחום ההשמה ומשאבי האנוש הכוללים, בין היתר: גיוס עובדים לתחומים רבים ומגוונים החל מייצור, בעלי מקצוע, אקדמאים ועד לתחום ההי טק

חברתנו מעניקה שירותים רחב, מקצועי ומקיף בתחום משאבי האנוש וההשמה החל משלבים מוקדמים של מיון ואבחון, כולל עריכת ראיונות עומק והעברת כוח האדם המתאים לפי צרכי הלקוח ועל פי דרישותיו.

 

הליך המיון: אצלנו עוברים המועמדים הליך סינון קפדני, הכולל בין היתר, ובהתאם לדרישות המשרה והלקוח: ראיון טלפוני מקדמי, ראיון פרונטלי, בדיקות ממליצים, בדיקות גרפולוגיות כאפשרות ובדיקות נוספות, הכל על מנת למצוא עבורכם את המועמדים המתאימים ביותר, זאת לאור ניסיוננו הרב.

ההתחייבות לנו כלפיכם וכלפיי כל לקוח שלנו היא לתת שירות מקיף, אדיב ומקצועי בצורה אופטימלית וזריזה. אנו מתחייבים לתת את השירותים האיכותיים ביותר בתחום זה בישראל.

 

            הנכם מוזמנים לפנות אלינו בכל דרך הנוחה לכם, על מנת לקבוע פגישה אישית בעניין זה. 

 

 

!נשמח לשיתוף פעולה פורה

 

מידע מעסיקים, מידע למעסיקים
חברה להשמה בע"מ
1.png
מידע מעסיקים, מידע למעסיקים
marina logo.png

הלקוחות שלנו

מצוינות בשירות

מאגר אנושי איכותי ומגוון

לאורך 60 שנות הפעילות שלנו הוא גיוס עובדים עבור הגופים והחברות המובילים במשק. עזרנו לאלפי אנשים למצוא את דרכם בעולם התעסוקה. מועמדים שהושמו על ידינו בעבר חזרו אלינו גם בתפקידים הבאים ואין דבר שגורם לנו להיות יותר גאים ומסופקים. הליווי של שני צדי המתרס בעבודה קשה ומתמדת לאורך שנים רבות הוא זכות גדולה שעומדת לנגד עינינו מדי יום ביומו.

שנות הניסיון הרבות שלנו, המקצועיות חסרת הפשרות וההתעדכנות המתמדת בטכנולוגיות חדשות מבטיחים לכם שירות מקצועי, יעיל ונעים. המומחים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה או בקשה ולוודא שאתם זוכים ליחס האישי והמקיף ביותר.

הטכנולוגיה המצוינת שלנו, מאפשרת לנו לחבר אתכם עם המועמדים המתאימים ביותר במספר קליקים פשוטים. המערכת הייחודית שבה אנחנו משתמשים פותחה במיוחד עבורנו ובאמצעותה ניתן לאתר מועמדים מתאימים תוך סינון ומיון על פי קריטריונים מתקדמים

מידע מעסיקים, מידע למעסיקים
רח' וייסגל 2, בית אמות, פארק המדע, רחובות ; רח' השושנה 25, מבשרת ציון
 ms hasama בלינדקאין ; ms-hasama :בפייסבוק
 טל' רב קווי: 03-5333634 ; פקס: 03-5346374